TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Nové Mesto nad Váhom » Nové Mesto nad Váhom » Domy » Rodinný dom »

Nové Mesto nad Váhom – 4izbový bungalov – vo výstavbe

Nové Mesto nad Váhom – 4izbový bungalov – vo výstavbe

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj bungalov v Novom Meste nad Váhom, časť Mnešice. Bungalov je momentálne vo výstavbe, kolaudácia je plánovaná na jún 2019. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 618m2, z toho zastavaná plocha domu je 172,70m2 a úžitková plocha je 141,30m2. Výmery jednotlivých miestností : závetrie............................................ 2,58m2 predsieň............................................8,24m2 WC......................................................5,00m2 špajza..................................................3,25m2 kuchyňa..............................................12,48m2 obýv.izba s jedálňou..........................34,07m2 chodba..................................................6,85m2 kúpeľňa..................................................6,39m2 izba......................................................14,28m2 izba.......................................................18,33m2 izba.......................................................14,94m2 terasa..................................................17,10m2. Navrhovaný projekt rod. domu má pôdorysný tvar písmena "L", je samostatne stojaci, jednopodlažný, nepodpivničený. Rodinný dom bude zásobovaný vodou z vŕtanej studne, ktorá bude vybudovaná v blízkosti rodinného domu. Splaškové vody budú odvádzané do prefabrikovanej žumpy. Objekt bude napojený na elektrické NN vedenie zemnou prípojkou. Vykurovanie bude elektrické podlahové. Ohrev TÚV bude zabezpečený v elektrickom ohrievači vody so zásobníkom. Strešná krytina na valbovej streche bude Bramac, stavba bude realizovaná z tehly Heluz. Bližšie informácie nájdete na stránke : http://www.dimarkoreal.sk/projekty/rodinny-dom-nove-mesto-nad-vahom/3 AKCIA: ZNÍŽENIE CENY HRUBEJ STAVBY PODĽA AKTUÁLNEHO STAVU ZO 150.000 EUR NA 130.000 EUR vrátane DPH V tejto cene budú na dome osadené okná a dvere. V prípade záujmu možnosť po dohode dokončiť rodinný dom na kľúč. Súčasťou kúpnej ceny je provízia realitnej spoločnosti. Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu obhliadky kontaktujte prosím našu spoločnosť.

Cena: 130 000,00 €

  921,98 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom - Nové Mesto nad Váhom
(Rodinný dom - Nové Mesto nad Váhom)

Zastavaná plocha: 172 m2

Úžitková plocha: 141 m2

Rozloha pozemku: 618 m2

Dátum aktualizácie: 23.4.2019

Identifikačné číslo: 19001

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Realfin Markt, s.r.o.

Vajanského 58, Piešťany
0903 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk